خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه| بیمه خانه

خرید آنلاین خدمات و محصولات در سال های اخیر همراه با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی در بین مردم رواج پیدا کرده است. خرید آنلاین بیمه نیز از مواردی است که در سال های اخیر با ایجاد سامانه هایی مانند بیمیتو، ازکی و … به راه افتاده است. خرید کالا و خدمات به صورت آنلاین مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مزایای خرید آنلاین خدمات و محصولات

  • صرفه جویی در وقت یکی از مهمترین مزایای خرید آنلاین محصولات و خدمات است. با خرید از طریق سایت های معتبر بدون آنکه نیاز به مراجعه حضوری به مغازه و فروشگاه ها باشد در کمترین زمان خرید خود را انجام می دهید.
  • عدم مراجعه حضوری در شرایط کنونی که درگیر ویروس کرونا هستیم و خطر جانی ما را تهدید می کند به صورت موقت مهمترین مزیت این نوع از خرید است. بدون مراجعه حضوری خرید خود را به راحتی اجام می دهید.
  • امکان مقایسه خدمات و محصولات از دیگر مزایای خرید اینترنتی است. مثلاً شما در سایت دیجی کالا قیمت محصولات مختلف و کیفیت آن ها را با هم مقایسه مقایسه می کنید و با قدرت انتخاب بالا به خرید خود می پردازید.
  • راحتی در خرید از دیگر مزایای خرید اینترنتی کالا و خدمات است. بدون زحمت و سختی دادن به خود برای مراجعه به بازار و گشتن به دنبال محصول و خدمات مورد نظر در بین مغازه ها به راحتی محصول یا خدمات مورد نظرتان را خریداری می کنید. 

معایب خرید اینترنتی محصولات یا خدمات

  • سایت های غیر معتبر که موجب می شود محصول و خدمات با کیفیت و آن چیزی را که مشاهده کرده اید و یا در سایت مورد نظر از آن تعریف شده است را پس از خرید دریافت نکنید. همچنین ممکن است سایت های به جعت کلاهبرداری راه اندازی شده باشند و بعد از خرید اصلاً محصول یا خدماتی که سفارش داده اید هیچ وقت به دستتان نرسد. البته این موضوع زیاد نگران کننده نیست، زیرا برای خرید انواع کالا و خدمات سایت های معتبری وجود دارند که معمولاً با جستجو آن کالا یا.. در موتور جستجو در صفحه اول نتایج ظاهر می شوند و معمولا با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در انتهای سایت ها قرار داده می شوند و می توان آن را استعلام نمود خیالمان را راحت می کنند. البته برای خرید با مبالغ بالا بهتر است از سایت های مطرح استفاده کنیم.
  • تأخیر در دریافت محصول از دیگر معایب خرید اینترنتی است. شما کالای خود را با مراجعه حضوری معمولاً در همان لحظه دریافت می کنید اما در خرید اینترنتی معمولاً چند روز زمان برده می شود تا محصول خریداری شده به دست شما برسد.

نتیجه گیری: در صورت خرید کالا و خدمات از سایت های معتبر یعنی سایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند و در این سامانه مدتی است که سابقه دارند و در نتایج جستجو در صفحه اول نتایج ظاهر می شوند (سایت هایی که در صفحه اول نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند در صورتی که دارای نماد و سابقه باشند به علت آنکه در معرض توجه هستند و بازدیدکنندگان زیادی دارند در صورت تخلف به سرعت با آنها برخورد می شود و تا حدودی به سایت های با بازدیدکننده بالا می توان اعتماد کرد) و یا سایت هایی که مانند دیجی کالا مطرح هستند هم در زمان صرفه جویی می کنیم و هم به سهولت به کالا و خدمات دسترسی پیدا می کنیم.

خرید اینترنتی بیمه

بیمه نیز از جمله خدماتی است که همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد با راه اندازی سامانه های فروش اینترنتی بیمه مدت زمانی است امکان خرید آنلاین آن فراهم شده است. به صورت آنلاین می توانید حق بیمه، شرایط و … شرکت های بیمه را مشاهده و مقایسه کنید و اقدام به خرید بیمه مورد نظر خود فرمایید. یکی از سامانه های فروش اینترنتی بیمه سایت بیمه خانه است که می توانید با ورود به این سایت مشاوره آنلاین جهت خرید انواع بیمه از جمله، بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرتی، بیمه بدنه و … دریافت کنید. برای خرید انواع بیمه در این سامانه تنها کافی است درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس گرفته شود و در اسرع وقت بیمه مورد نظرتان صادر و به صورت رایگان برایتان ارسال گردد.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین