بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان

بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان| بیمه خانه

بیمه سامان مدتی است اقدام به ارائه بیمه درمان تکمیلی خانوادگی و انفرادی کرده است. شرکت های بیمه، بیمه درمان تکمیلی را به صورت گروهی مثلاً حداقل 50 نفر که عضو یک سازمانی هستند و بیمه گر پایه (تأمین اجتماعی) آن ها همگی از یک جا رد شده است بیمه می کنند. اما مدتی است بیمه درمان تکمیلی انفرادی از طرف چند شرکت ارائه می گردد که مطرح ترین آن ها در خصوص این بیمه شرکت بیمه سامان است. 

پوشش های بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان چیست؟

بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان که به صورت انفرادی هم امکان خرید آن وجود دارد، دارای پوشش های بیمارستانی، جراحی، زایمان، نازایی، پاراکلینیکی، خدمات آزمایشگاهی، دندانپزشکی، رفع عیوب انکساری دو چشم و … است. در بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان برای خانواده های 3 نفر به به بالا 15% تخفیف در نظر گرفته شده است. همچنین شما می توانید این بیمه را به صورت قسطی تهیه نمایید اما در صورت خرید نقدی 10% تخفیف نقدی شامل بیمه شما می شود. حال اگر شما بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان را داشته باشید 10% تخفیف در صورت خرید قسطی هم پا برجاست  ولی در خرید نقدی همان 10% تخفیف اعمال می شود.

بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان را از کجا بخریم؟

برای خرید بیمه درمان تکمیلی خانواده شرکت بیمه سامان می توان از نمایندگی های این شرکت و همچنین سامانه های مربوطه اقدام کرد. بیمه خانه نیز یک سامانه مشاوره آنلاین بیمه و خرید بیمه است که می توانید قبل از خرید بیمه مورد نظرتون مشاوره فنی رایگان نیز دریافت کنید.

بیمه خانه یک سامانه مشاوره فنی و خرید آنلاین انواع بیمه نامه از جمله بیمه عمر ، بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی، بیمه مسافرتی،بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه موبایل و بیمه کرونا به شما عزیزان بیمه خانه ای می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین