بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث از 17 مهر تا 6 آبان 1400

بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث- بیمه خانه

بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث از 17 مهر تا 6 آبان 1400، طبق دستور بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تمامی شرکت های بیمه موظف به بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث از تاریخ 17 مهر تا 6 مهر شدند. در این ابلاغیه آمده است:

به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر، پیشگیری از آسیب های اجتماعی (به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ناشی از تحریم های ظالمانه و پاندمی ویروس کرونا) و در راستای ترویج فرهنگ بیمه ای و افزایش ضریب نفوذ بیمه ای، به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و هفته وحدت، صد در صد (100%)  مبلغ جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث از تاریخ 17 مهر تا (پایان) روز 6 آبان ماه سال جاری به مدت 20 روز و صرفاً در صورت خرید بیمه نامه با مدت اعتبار یکساله، مورد بخشودگی قرار گرفته است.

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چیست؟

همانطور که میدانید بیمه شخص ثالث بیمه ای اجباری است. به همین دلیل در صورت عدم تمدید به موقع این بیمه نامه با جریمه روزانه با عنوان جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث روبرو خواهید می شوید. این جریمه روز شمار و تا سقف یکسال است. برای کسب اطلاع از میزان این جریمه مقاله جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث سال 1400 را مطالعه نمایید.

بیمه خانه چیست؟

بیمه خانه یک سامانه خرید آنلاین بیمه است. انواع بیمه از جمله بیمه عمر ، بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی، بیمه موبایل، بیمه مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه آتش سوزی و زلزله و بیمه کرونا را می توانید از سایت بیمه خانه تهییه فرمایید. همچنین قبل از خرید بیمه مورد نظرتان می توانید از مشاوران بیمه خانه مشاوره رایگان فنی دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین