1,202 بازدید

سایتِ بیمه

سایت بیمه

سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها، مشاوره، خرید انواع رشته های بیمه ای و … را برای مخاطبان خود تسهیل می نمایند. سایت های بیمه ای علاوه بر ساده نمودن دریافت خدمات بیمه ای موجب صرفه جویی در وقت افراد نیز می شوند. همچنین از طریق سایت های بیمه امکان مقایسه شرکت های بیمه و خرید آن از انواع شرکت ها فراهم می شود. لذا عنوان این سامانه ها معمولاً مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه می باشد. در ادامه به طور مفصل تر به سامانه های مذکور و محصولات بیمه ای که می توان آن ها را به صورت اینترنتی خریداری نمود، خواهیم پرداخت.

انواع محصولات بیمه ای که میتوان از سایت های بیمه خریداری نمود

انواع محصولات بیمه ای

تقریباً همه رشته های بیمه ای را می توان به صورت آنلاین تهیه نمود اما برخی از آن ها به صورت آنی صادر می گردند و برخی نیازمند ثبت سفارش و بررسی محصول مورد نظر است. به عنوان مثال در بیمه درمان تکمیلی خانواده یا گروهی شما درخواست خود را در سایت بیمه ثبت می نمایید و بعد از تماس کارشناس و ارائه توضیحات لازم فرم پرسشنامه و مدارک شما برای بررسی به شرکت بیمه ارسال می گردد. لذا بعد از طی نمودن مراحلی بیمه نامه صادر می گردد. در بیمه مسئولیت به جز چند رشته آن تقریبا روال کار به همین صورت است. اما در مورد بیمه هایی مانند بیمه شخص ثالث، بدنه، مسافرتی و … همراه با صدور آنی یا همان لحظه ای بیمه نامه خریداری می شود. به این صورت که با پر نمودن اطلاعات درخواستی در فرم های قرار داده شده در سایت و بارگذاری مدارک خواسته شده به درگاه پرداخت متصل می شوید و حق بیمه را پرداخت می نمایید. بعد از پرداخت حق بیمه، بیمه نامه همان لحظه یا نهایتاً همان روز صادر می شود.

بیمه تکمیلی (گروهی و انفرادی)

یکی از رشته های بیمه ای که از طریق ثبت درخواست در سایت های بیمه و  معمولاً مراحل صدور آن طی چند روز صورت می پذیرد، بیمه درمان تکمیلی می باشد. بیمه های تکمیلی چه نوعِ خانواده یا همان انفرادی و چه نوعِ گروهی آن با پوشش های درمانی طراحیِ شده، هزینه های درمانی بیمه شده را تا اندازه مشخص شده در بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهند. برای خرید بیمه تکمیلی سامان می توانید از سامانه بیمه خانه اقدام نمایید..

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت دارای انواع بسیار متنوعی مانند مسئولیت مهدکودک، اماکن ورزشی، سازندگان ساختمان، پزشکان، مراکز صنعتی، تجاری و … می باشد که مسئولیت آن ها را در قبال دیگران تحت پوشش قرار می دهد. بیمه نامه مذکور به جزء مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان و آسانسور معمولاً به صورت ثبت درخواست قابل خریداری است.

بیمه آسانسور

یکی از بیمه های مسئولیتِ بسیار مهم برای ساختمان های مسکونی، ادارای، تجاری و … بیمه آسانسور می باشد. بیمه ای که هزینه های درمانی هر نفر در هر حادثه را در کنار دیه فوت و نقص عضو پرداخت می نماید. 

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث از جمله بیمه نامه هایی است که می توان آن را به صورت لحظه ای خریداری نمود. بعد از پرداخت حق بیمه، بیمه نامه در همان روز صادر می گردد.البته معمولاً خرید هایی از بعد از ساعت 9 شب انجام شده اند در روز بعد صادر می گردند.

بیمه بدنه

بیمه بدنه هم مانند بیمه شخص ثالث از جمله رشته های بیمه ای مطرح و پرمخاطب است که زیاد، نیازی به معرفی آن نیست. لذا در همین حد بسنده کنیم که مسائل مربوط به سرقت و آسیب به خودرو تحت پوشش های این بیمه نامه قرار می گیرد. بیمه نامه فوق قابلیت خرید آنی دارد. (منظور از خرید آنی پیشتر توضیح داده شد)

بیمه عمر و سرمایه گذاری

و اما می رسیم به بیمه پرطرفدار کشور های پیشرفته یعنی بیمه عمر و سرمایه گذاری که بیمه شده خود را تحت پوشش فوت و در صورت درخواست تحت پوشش از کارافتادگی، امراض خاص و … قرار می دهد. بیمه نامه برای سرمایه گذاری و تحت پوشش قرار گرفتن که نیازمند دریافت مشاوره برای خرید آن متناسب با نیاز بیمه گذار می باشد. بیمه نامه در سایت بیمه خانه از طریق ثبت سفارش فایل خریداری است.

بیمه آتش سوزی و زلزله

بیمه آتش سوزی همان بیمه نامه ای است که بیمه زلزله را هم می توان در کنار آن خهریداری نمود. به عبارت دیگر پوشش زلزله یکی از پوشش های بیمه آتش سوزی است. بیمه آتش سوزی از بیمه های حائز اهمیت برای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و … محسوب می گردد که ساختمان، تجهیزات و … را در برابر حادثه آتش سوزی، رعد و برق یا همان صاعقه و انفجار تحت پوشش قرار می دهد. بیمه آتش سوزی برای منازل مسکونی، ساختمان های اداری، تجاری و … با خرید و صدور به صورت آنی در سامانه بیمه خانه و خیلی از سامانه های دیگر مهیا است. بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی نیز با ثبت درخواست در سامانه بیمه خانه قابل تهیه می باشد.

بیمه مسافرتی

بیمه نامه مسافرتی که برای سفر های خارج از کشور با پوشش های متنوع خود مانند پوشش درمانی، تأخیر پرواز، گم شدن چمدان و … بیمه شده را تحت پوشش قرار می دهد. بیمه مسافرتی سامان را با صدور آنی از سایت بیمه خانه خریداری نمایید.

بیمه موبایل

بیمه موبایل محصول بیمه ای جدید در ایران محسوب می شود که توسط برخی از شرکت ها ارائه می گردد. این بیمه نامه که از بیمه های تجهیزات الکترونیک به شمار می آید پوشش های برای جبران هزینه شکستگی، آبخوردگی و … دارد. بیمه موبایل را می توانید از سامانه بیمه خانه همراه با صدور آنی خریداری نمایید.

بیمه دوچرخه

بیمه دورچرخه نیز یکی دیگر از محصولات جدید بیمه ای است که توسط شرکت بیمه سامان ارائه می گردد. این بیمه نامه تا قبل از بیمه دوچرخه توسط بیمه حوادث انفرادی و گروهی قابل خریداری بود. اما با بیمه دوچرخه سامان هم دوچرخه (البته دوچرخه صفر کیلومتر) و هم دوچرخه سوار تحت پوشش های آن قرار می گیرند.

شرکت های بیمه

در ادامه به معرفی برخی از معتبر ترین شرکت های بیمه خواهیم پرداخت. یک سایتِ بیمه یا همان سامانه فروش آنلاین بیمه معمولاً با شرکت های متعدد و معتبر بیمه ای در رشته های مختلفِ بیمه، همکاری می نماید. لازم به ذکر است یک شرکت بیمه ممکن است در همه رشته های بیمه ای فعالیت نکند و یا در همه آن ها جزء شرکت های برتر محسوب نگردد. به عنوان مثال یک شرکت بیمه در رشته بیمه تکمیلی و آتش سوزی جزء شرکت های برتر محسوب می گردد اما در بیمه شخص ثالث یا بدنه حرف خاصی برای گفتن ندارد. 

شرکت بیمه ایران

بیمه ایران

زمانی که هنوز هیچ شرکت بیمه ای در خاورمیانه که ملی باشد وجود نداشت، شرکت بیمه ایران توسط دو تن از رجال سیاسی آن زمان یعنی جناب آقای علی اکبر داور و الکساندر آقایان راه اندازی شد. لذا قدیمی ترین شرکت بیمه در ایران شرکت بیمه ایران می باشد. بیمه ایران شرکتی معتبر، مطرح و نامی درخشان در بین شرکت های حاضر به حساب می آید که سهم زیادی از بازارِ بیمه کشور را در رشته های مختلفِ بیمه ای به خود اختصاص داده است.

شرکت بیمه آسیا

بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا قدیمی ترین شرکت بیمه بعد از بیمه ایران محسوب می گردد. شرکت بیمه آسیا شرکتی خصوصی است که بیشترین سهم را از بازار بیمه کشور بعد از بیمه ایران دارا است. بیمه آسیا از جهت رضایتمندی مشتریان در بین شرکت های برتر قرار دارد. 

شرکت بیمه دانا

بیمه دانا

شرکت بیمه دانا از جمله شرکت های به اصطلاح همه چیز تمام محسوب می گردد. شرکتی قدیمی و معتبر که سهم قابل توجهی از بازار بیمه کشور را همراه با رضایتمندی بالای مشتریان به همراه دارد. 

شرکت بیمه البرز

بیمه البرز

بیمه البرز یکی دیگر از شرکت های معتبر و بسیار قدیمی در ایران محسوب می شود که دارای سطح توانگری مالی بالایی است. همچنین به جهت رضایتمندی مشتریان و میزان ریسک پذیری از شرکت های برتر محسوب می شود. مالکیت بیمه البرز در ابتدا دولتی بود و در ادامه به بخش خصوصی واگذار گردید.

شرکت بیمه سامان

بیمه سامان

شرکت بیمه سامان شرکتی نوپا و خصوصی که با رشته های بیمه ای مانند بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه آتش سوزی و … برای خود نامی در بین شرکت های دست و پا نمود. بیمه سامان از جهت رضایتمندی مشتریان در بین شرکت های برتر محسوب می گردد. بیمه سامان در زمینه ارائه پوشش ها و محصولات جدید بیمه ای و یا محصولات و پوشش های بیمه ای که در همه شرکت های ارائه نمی شوند، شرکتی پیشرو و خلاق می باشد. به عنوان مثال بیمه تکمیلی انفرادی تنها توسط چند شرکت بیمه ارائه می گردد که یکی از آن ها بیمه سامان می باشد. بیمه دوچرخه، بیمه موبایل و یا پوشش خسارات جانی در بیمه آتش سوزی، پوشش امراض خاص بیمه عمر این شرکت که امراض بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد و …که مؤید پیشرو بودن بیمه سامان در ارائه خدمات بیمه ای است.

شرکت بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد نیز از شرکت های برتر صنعت بیمه محسوب می گردد. این شرکت بیمه انواع رشته های بیمه ای را به مشتریان خود ارائه میدهد که یکی از رشته های بیمه ای سرآمد آن، بیمه عمر و سرمایه گذاری محسوب می شود.

شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر

بیمه کوثر نیز مانند سایر شرکت های بیمه یک شرکتِ معتبر با مالکیت خصوصی است با این تفاوت که به نسبت سایر شرکت ها یک شرکتِ نوپا محسوب می شود. یکی از رشته های بیمه ای که بیمه کوثر در آن سرآمد است بیمه شخص ثالث این شرکت می باشد.

نحوه خرید بیمه

خرید بیمه به دو صورت امکان پذیر است. یکی از روش ها مراجعه حضوری به نمایندگی ها و شرکت های بیمه و روش دیگر مراجعه به سامانه های اینترنتی ارائه دهنده خدمات بیمه ای است.

در سامانه بیمه خانه تمامی رشته های بیمه ای را به صورت اینترنتی به این صورتکه برخی از آن ها را از طریق ثبت سفارش و برخی را به صورت صدور آنی می توانید تهیه نمایید. 

مزیت استفاده از سایت های بیمه

استفاده از سایت های خرید آنلاین بیمه دارای مزیت هایی برای مخاطبان خود می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

صرفه جویی در وقت

همانطور که پیشتر ذکر شد یکی از مزیت های استفاده از سایت های خدمات آنلاین بیمه صرفه جویی در زمان برای مشتریان است. با مراجعه حضوری به نمایندگی شرکت های بیمه زمان بیشتری به نسبت مراجعه به سامانه های آنلاین برای دریافت خدمات مذکور صرف می شود.

سهولت در خرید با سایت بیمه

طبیعی است زمانی که مرحله مراجعه حضوری حذف می گردد، دریافت خدمات مذکور تسهیل می گردد. لذا با مراجعه به سامانه های آنلاین خرید راحت و شیرینی را تجربه می نمایید.

امکان مقایسه شرکت های بیمه

در مراجعه حضوری به نمایندگی ها و یا حتی خود شرکت های بیمه امکان مقایسه محصول بیمه ای مورد نظر در سایر شرکت ها امکان پذیر نیست. اما با مراجعه به سایت های بیمه یا همان سامانه های خرید آنلاین بیمه می توانید محصول مورد نظرتان را از نظر قیمت، شرایط بیمه نامه، خسارت و… در شرکت های مختلف مقایسه نمایید.

دریافت مشاوره غیر حضوری

برای انواع رشته های بیمه ای امکان دریافت مشاوره به صورت آنلاین یا تلفنی از طریق سایت های مذکور امکان پذیر است. 

صدور فوری در سایت بیمه

یکی دیگر از ویژگی های سایت بیمه، صدور فوری انواع بیمه نامه می باشد. به این صورت که بعد از انتخاب محصولِ بیمه مورد نظر و پرداخت وجه بیمه نامه یا به صورت آنی و یا در زمان نسبتاً کمی صادر می گردد.

دریافت بیمه نامه به صورت رایگان

بعد از صدور بیمه نامه مورد نظر، در هر کجای کشور که باشید می توانید بیمه نامه را به صورت رایگان دریافت نمایید. تمامی موارد مذکور ما را مجاب می کند تا برای دریافت این خدمات یکی از گزینه های پر رنگ ما مراجعه به فروشگاه های آنلاین بیمه باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »