9,022 بازدید

پرداخت آنلاین حق بیمه در بیمه سامان

پرداخت آنلاین حق بیمه| بیمه خانه

پرداخت آنلاین حق بیمه از موارد کاربردی برای بیمه گذار است. بیمه سامان نیز این امکان را برای بیمه گذاران خود فراهم کرده است. برای پرداخت حق بیمه های بیمه نامه های خریداری شده از شرکت بیمه سامان، تنها کافیست با کلیک روی دکمه های قرار داده شده در این صفحه و با وارد کردن کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذار که در بیمه نامه خریداری شده درج شده است و یا کد ملی خود و کد بیمه گذار مندرج در بیمه نامه در صفحه  سامان ، اقدام به پرداخت حق بیمه خود فرمایید. با این کار هم در زمان صرفه جویی می کنید و هم به راحتی و به موقع حق بیمه، بیمه نامه خود را پرداخت می کنید. پرداخت حق بیمه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و … به صورت  آنلاین امکان پذیر است.

برای مطالعه مقاله بیمه عمر چیست؟ وارد لینک قرار داده شده شوید.

سامانه بیمه خانه

بیمه خانه یک سامانه مشاوره فنی و خرید آنلاین بیمه از جمله بیمه عمر ، بیمه مسافرتی،    بیمه شخص ثالث،   بیمه بدنه،   بیمه مسئولیت مدنی،   بیمه آتش سوزی و زلزله،   بیمه موبایل و … به شما عزیزان بیمه خانه ای می باشد.

2 دیدگاه دربارهٔ «پرداخت آنلاین حق بیمه»

  1. محمدرضاجانمحمدی

    میخوام قسط بیمه عمرراپرداخت کنم روزگذشته تامرحله گرفتن رمزپویاپ پیش رفتم رمزپویابه مشکل برخورکه دیشب حلش کردم امرز مبلغ بدهی رانمایش نمیده

    1. سلام و عرض ادب
      مجدد امتحان بفرمایید. لازم به ذکر است هم میتوانید با کدملی و کد بیمه گذار و هم با کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذار جهت پرداخت اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات