229 بازدید

تغییر عکس کارت ملی امکان پذیر نیست؟

تغییر عکس کارت ملی- بیمه خانه

تغییر عکس کارت ملی امکان پذیر نیست؟ تغییر تصویر کارت ملی به جز در مواردی که چهره ما به هر دیلی دچار تغییر شده است امکان پذیر نیست. تصویر کارت ملی ما توسط مراکز پیشخوان دولت یا ثبت احوال در روزی که برای احراز هویت جهت دریافت کارت ملی اقدام کرده اید گرفته می شود.  

برای ثبت نام کارت ملی به کجا مراجعه کنیم؟

برای ثبت نام کارت ملی هوشمند به سامانه ثبت احوال کشور مراجعه نمایید. بعد از وارد کردن مشخصات خود در سامانه باید در زمانی مقرر به دفتر تکمیل ثبت نام برای احراز هویت مراجعه نمایید. همچنین امکان تعیین زمان حضور و مکان دفتر تکمیل ثبت نام برای شما وجود دارد. البته با توجه به زمانی که تعیین می نمایید که محدودیتی در آن نیز وجود دارد، دفاتری که در آن روز وقت دارند برای شما ظاهر می گردد. لذا از بین آن ها نزدیک ترین مکان به خودتان را انتخاب می نمایید و با در دست داشتن شناسنامه، شماره ملی و کد پستی برای احراز هویت مراجعه می نمایید.

میزان اهمیت داشتن کارت ملی هوشمند

در صورت نداشتن کارت ملی هوشمند دچار محدودیت های زیادی خواهید شد. برای باز کردن یک حساب بانکی ساده نیاز به هوشمند بودن کارت ملی است و با کارت های سابق انجام نمی شود. لذا در موارد زیادی ممکن است کارتان لنگ یک کارت ملی هوشمند باشد. همچنین از زمان اقدام تا دریافت این کارت ممکن است چند ماه زمان ببرد. لذا بهتر است هر چه سریعتر اقدام نمایید.

بیمه خانه

بیمه خانه سامانه مشاوره و خرید آنلاین انواع بیمه است. در بیمه خانه امکان دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید بیمه توسط مشاوران این سامانه از طریق واتساپ موجود در سایت و یا تماس تلفنی امکان پذیر است. در صورت خرید بیمه از این سامانه، ارسال آن به سراسر نقاط ایران به صورت رایگان صورت می پذیرد. برای خرید بیمه عمر، خرید بیمه تکمیلی، بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرتی، بیمه موبایل و … وارد شوید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »