بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک

خرید بیمه موبایل و تبلت

قبل از اقدام به خرید بیمه نامه برای موبایل یا تبلت خود فیلم آموزش نحوه خرید این بیمه نامه را مشاهده نمایید.

قبل از خرید بیمه کد تخفیف 50% را از سایت بیمه خانه دریافت کنید. به این منظور می توانید هم از طریق برنامه واتساپ موجود در سایت و ارسال پیام به کارشناسان بیمه خانه برای دریافت کد تخفیف اقدام نمایید و هم می توانید با کلیک روی دکمه دریافت کد تخفیف  و وارد کردن شماره موبایل منتظر بمانید تا  کد مورد نظر برایتان ارسال گردد.

آموزش نحوه خرید بیمه موبایل سامان

بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک| بیمه خانه
پخش ویدیو

بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک

بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک| بیمه خانه

بیمه تجهیزات الکترونیک چیست؟

بیمه تجهیزات الکترونیک همانطور که از نامش پیداست خسارات احتمالی برای تجهیزات الکترونیک مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ، دوربین و … را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه موبایل چیست؟

بیمه موبایل نیز از زیرمجموعه بیمه تجهیزات الکترونیک است و مواردی را که تحت گارنتی نمی باشد مانند شکستن تلفن همراه بر اثر ضربه، آبخوردگی و نفوذ مایعات، سرقت با شکست حرز و .. را تحت پوشش قرار می دهد.

پوشش های بیمه موبایل چیست؟

پوشش های بیمه موبایل شامل شکستن، ضربه خوردگی، آبدیدگی، نم زدگی، سیل و طوفان، نوسانات برق، القاء الکتریکی، آتش سوزی، انفجار و سرقت با شکست حرز است. 

پوشش های فوق متعلق به شرکت بیمه سامان است. طبیعاتاً این پوشش ها می تواند بر اساس سیاست های شرکت های بیمه متفاوت باشد. لذا قبل از خرید این بیمه نامه پوشش ها و شرایط مربوط به آن را مطالعه نمایید.

سرقت با شکست حرز  در بیمه به معنای سرقت همراه با عبور از مانع است. به عنوان مثال سارق با شکستن درب یا پنجره، بالا رفتن از دیوار، تهدید و زور و … برای انجام سرقت اقدام کند و سرقت بدون عبور از مانع رخ ندهد . در بیمه موبایل شرکت سامان سرقت با شکست حرز صرفاً از اتومبیل، منزل و محل کار تحت پوشش است. بر این اساس بیمه گذار در زمان اعلام سرقت موظف به ارائه تأییده کتبی مقامات انتظامی/قضایی مبنی بر تأیید شرایط شکست حرز (شکسته بودن شیشه، قفل و..) است.

برای مشاوره و ثبت سفارش منتظر شما هستیم
0912-527097688479153
مشاوران بیمه خانه با من تماس بگیرند
نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید.
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp  کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

فرم ورود به بیمه خانه

ثبت نام در بیمه خانه