بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک

خرید بیمه موبایل و تبلت

قبل از اقدام به خرید بیمه نامه برای موبایل یا تبلت خود فیلم آموزش نحوه خرید این بیمه نامه را مشاهده نمایید.

همچنین بعد از مشاهده فیلم آموزشی و قبل از خرید بیمه نامه با کلیک روی دکمه کد تخفیف 50% آن را کپی نموده و در مراحل خرید، از آن جهت دریافت تخفیف استفاده نمایید. بیمه تجهیزات الکترونیک جزء رشته های بیمه ای نوپا محسوب شده و بیمه سامان از شرکت های پیشگام در ارائه این بیمه نامه می باشد.

آموزش نحوه خرید بیمه موبایل سامان

بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک| بیمه خانه
پخش ویدیو

بیمه تجهیزات الکترونیک 

بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک| بیمه خانه

بیمه تجهیزات الکترونیک چیست؟

بیمه تجهیزات الکترونیک همانطور که از نامش پیداست خسارات احتمالی برای تجهیزات الکترونیک مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ، دوربین و … را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه موبایل چیست؟

بیمه موبایل نیز از زیرمجموعه بیمه تجهیزات الکترونیک است و مواردی را که تحت گارنتی نمی باشد مانند شکستن تلفن همراه بر اثر ضربه، آبخوردگی و نفوذ مایعات، سرقت با شکست حرز و .. را تحت پوشش قرار می دهد.

پوشش های بیمه موبایل چیست؟

پوشش های بیمه مذکور شامل شکستن، ضربه خوردگی، آبدیدگی، نم زدگی، سیل و طوفان، نوسانات برق، القاء الکتریکی، آتش سوزی، انفجار و سرقت با شکست حرز است. 

پوشش های فوق متعلق به شرکت بیمه سامان است. طبیعاتاً این پوشش ها می تواند بر اساس سیاست های شرکت های بیمه متفاوت باشد. لذا قبل از خرید این بیمه نامه پوشش ها و شرایط مربوط به آن را مطالعه نمایید.

سرقت با شکست حرز  در بیمه به معنای سرقت همراه با عبور از مانع است. به عنوان مثال سارق با شکستن درب یا پنجره، بالا رفتن از دیوار، تهدید و زور و … برای انجام سرقت اقدام کند و سرقت بدون عبور از مانع رخ ندهد . در بیمه مذکور شرکت سامان سرقت با شکست حرز صرفاً از اتومبیل، منزل و محل کار تحت پوشش است. بر این اساس بیمه گذار در زمان اعلام سرقت موظف به ارائه تأییده کتبی مقامات انتظامی/قضایی مبنی بر تأیید شرایط شکست حرز (شکسته بودن شیشه، قفل و..) است.

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید

09125270976

نیاز به مشاوره دارید؟ پیام دهید.
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp  کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

کد تخفیف: K25163

فرم ورود به بیمه خانه

ثبت نام در بیمه خانه