بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی قراردادی است که طبق آن بیمه شده در سفر به خارج از کشور در مقابل خسارت های احتمالی و حوادث غیر منتظره توسط بیمه گر (شرکت بیمه ای) تحت پوشش قرار می گیرد . 

 بیمه مسافرتی پوشش های بسیار متنوعی دارد. هزینه های درمان و پزشکی در سفر، لغو سفر، گم شدن چمدان، تأخیر در پرواز، فوریت های دندانپزشکی، ارسال پول نقد و .. از جمله پوشش های این بیمه نامه به شمار می آید . تصور کنید در سفر نیاز به هزینه های پزشکی و درمانی پیدا کنید، خُب با توجه به بالا بودن قیمت ارز و کم ارزش بودن پول کشور ما در مقابل سایر کشورها شما برای یک سرماخوردگی ساده و یا کشیدن دندان چه هزینه هایی باید پرداخت کنید؟ و یا در صورت گم شدن چمدان چه مشکلاتی در یک کشور غریب برای شما ایجاد خواهد شد. شاید بگویید اگر بخواهیم به این موضوعات فکر کنیم باید اصلاً از رفتن به سفر صرف نظر کند و در منزل ماند و ترجیح بدهید بدون فکر کردن به این موضوعات به سفر بروید و خطرات را به جان بخرید، اما با وجود بیمه مسافرتی دلیلی برای نگرانی در مورد این موضوعات وجو ندارد. شما با خرید بیمه مسافرتی با پرداخت هزینه نسبتاً کمی پوشش های مناسبی با مبالغ قابل توجهی دریافت خواهید کرد و ریسک سفر خود را به شدت کاهش می دهید.

پوشش های بیمه مسافرتی

هنگام خرید بیمه نامه میتوانید سقف تعهد بیمه نامه را انتخاب کنید، بعنوان مثال طرح 30 هزار یورور و یا 50 هزار یورو و پوشش های خود را قبل از خرید مطالعه نمایید.

برخی از پوشش های مهم بیمه مسافرتی عبارتند از:

پرداخت هزینه ها در سفر تا سقف 50 هزار یورو در بیمه سامان در برخی طرح ها تا 70هزار یورو

پرداخت هزینه مفقودی چمدان ها

اپراتور فارسی 24 ساعته در 7روز هفته

پرداخت هزینه کنسلی سفر یا تاخیر در پرواز

امبولانس هوایی (در صورت نیاز)

بیمه سرقت و اتش سوزی منزل هنگام سفر

مشاوره حقوقی در مقصد و پرداخت هزینه های دعاوی

پرداخت هزینه فوریت های داندانپزشکی

بیمه مسافرتی را از کدام شرکت و چگونه بخریم؟

بیمه خانه شرکت بیمه سامان را برای خرید بیمه مسافرتی به شما همراهان عزیز بیمه خانه ای پیشنهاد می دهد. برای خرید تنها کافیست روی دکمه خرید آنلاین بیمه مسافرتی کلیک کنید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. بعد از پرداخت پرینت قرارداد خود را گرفته و برای مهر کردن باید یا به مرکز بیمه سامان یا نمایندگی های این شرکت مراجعه کنید و یا با مشاوران بیمه خانه تماس حاصل نمایید.

عوامل تأثیر گذار در قیمت بیمه مسافرتی

سن مسافر

به این ترتیب: 0 تا 12 سال، 13 تا 65 سال، 66 تا 70 سال، 71 تا 75 سال، 76 تا 80 سال، 81 تا 85 سال، 86 سال به بالا

مقصد سفر

سراسر دنیا، کل کشورهای دنیا به ‌جز آمریکا و کانادا، کشورهای حوزه شینگن، کشورهای حوزه خلیج‌فارس، کشورهای آسیایی، کشورهای آفریقایی و …

مدت زمان سفر

1 تا 7 روز، 8 تا 15 روز، 16 تا 23 روز، 24 تا 31 روز، 32 تا 45 روز، 46 تا 62 روز، 63 تا 92 روز و …

میزان پوشش

10 هزار یوزو، 30 هزار یورو، 50 هزار یورو، در شرکت بیمه سامان در برخی طرح ها تا 70 هزار یورو هم پوشش داده می شود.

فرم ورود به بیمه خانه

ثبت نام در بیمه خانه