مشاهده سوابق بیمه تأمین اجتماعی با کد ussd

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با استفاده از کد ussd

 برای مشاهده سوابق بیمه‌ تأمین اجتماعی خود با استفاده از کد ussd (کدهای دستوری حاوی ستاره، مربع که در تلفن همراه خود وارد می کنیم) در ابتدا باید در سامانه مشاهده سوابق تأمین اجتماعی ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در سامانه با شماره‌گیری کد دستوری #1420* (برای همه اپراتور ها) قادر خواهید بود تا از خدمات غیرحضوری بیمه تأمین اجتماعی استفاده کنید و همچنین سوابق بیمه ای خود را مشاهده نمایید.

بعد از وارد کردن کد مربوطه منویی با عنوان سازمان تأمین اجتماعی برای شما ظاهر می گردد. که با ورود به گزینه استعلام و سپس گزینه آخرین سابقه و وارد کردن کد ملی خود قادر خواهید بود تا سابقه بیمه تأمین اجتماعی خود را مشاهده نمایید.همچنین با ورود کد #1420* قادر خواهید بود تا از خدماتی مثل پرداخت حق بیمه، نوبت دهی، دریافت اپلیکیشن، فیش مستمری، نمونه فرم های تأمین اجتماعی، دستمزد مبنای کسر بیمه و .. استفاده نمایید.

برای استفاده از کد USSD جهت مشاهده سوابق بیمه تأمین اجتماعی نیازی به داشتن اینترنت ندارید و همچنین نیازی به موبایل هوشمند (اندروید، ای او اس و ..)  نیست.

روش های مختلف مشاهده سوابق بیمه ای

بیمه خانه یک سامانه مشاوره و خرید آنلاین بیمه از جمله بیمه عمر ، بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی، بیمه مسافرتی،بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه موبایل و بیمه کرونا  می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین

فرانشیز بیمه چیست؟| بیمه خانه

فرانشیز بیمه چیست؟

فرانشیز بیمه چیست؟ برای تعریف فرانشیز در بیمه چیست؟ به زبان ساده باید بگوییم بخشی از خسارت که توسط شرکت بیمه مورد تعهد قرار نگرفته

بیشتر بخوانید »
خرید آنلاین بیمه| بیمه خانه

خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه خرید آنلاین خدمات و محصولات در سال های اخیر همراه با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی در بین مردم

بیشتر بخوانید »

عناوین آخرین مقالات