ثبت گواهی نامه در بیمه شخص ثالث

ثبت گواهی نامه در بیمه شخص ثالث| بیمه خانه

در قانون جدید بیمه شخص ثالث در سال 1400 در صورت خرید بیمه شخص باید اطلاعات گواهی نامه حداقل یک نفر از کسانی که از خودرو استفاده می کند در بیمه نامه ثبت گردد. البته این بیمه نامه الکترونیکی است و اطلاعات در سیستم ثبت می گردد. قانون ثبت گواهی نامه در بیمه شخص ثالث در راستای راننده محور شدن این بیمه تصویب شده است. این قانون موجب می شود تا تخفیف عدم خسارت روی گواهی نامه هر راننده ثبت شود و راننده های کم خطر از پرخطر قابل تفکیک باشند. البته می توان اطلاعات گواهی نامه همه افرادی که از خودرو استفاده می کنند را ثبت نمود ولی ثبت گواهی نامه یک نفر که بهتر است کسی باشد که بیشتر از همه از خودرو استفاده می کند الزامی است.

پرداخت خسارت در صورتی که گواهی نامه راننده ثبت نگردیده باشد

در صورتی که گواهی نامه راننده ای که تصادف می کند ثبت نشده باشد هیچ مانعی برای پرداخت خسارت نیست. اطلاعات گواهی نامه یک نفر ثبت می شود و در صورتی که شخص دیگری پشت فرمان خودرو باشد و تصادف کند هیچ مسأله ای نیست و خسارت تماماً از طرف شرکت بیمه پرداخت می گردد. همانطور که گفته شد این قانون در جهت راننده محور شدن این بیمه و ثبت تخفیف عدم خسارت روی گواهی نامه هر شخص می باشد. با اصلاح قوانین مانند قانون انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث که در سال 1400 اجرایی می شود بستر راننده محور شدن بیمه ثالث و اختصاص مزایا و تخفیفات برای راننده محتاط و کم خطر و جریمه برای راننده پر خطر مهیا می شود.

مشاوره و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

برای مشاوره و خرید آنلاین بیمه از جمله بیمه شخص ثالث  به سایت بیمه خانه مراجعه نمایید و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. بیمه خانه یک سامانه خرید اینترنتی و مشاوره آنلاین بیمه است. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص انواع بیمه  وارد سامانه شوید و از طریق برنامه واتساپ موچود در سایت اقدام به دریافت مشاوره آنلاین نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین

فرانشیز بیمه چیست؟| بیمه خانه

فرانشیز بیمه چیست؟

فرانشیز بیمه چیست؟ برای تعریف فرانشیز در بیمه چیست؟ به زبان ساده باید بگوییم بخشی از خسارت که توسط شرکت بیمه مورد تعهد قرار نگرفته

بیشتر بخوانید »
خرید آنلاین بیمه| بیمه خانه

خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه خرید آنلاین خدمات و محصولات در سال های اخیر همراه با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی در بین مردم

بیشتر بخوانید »

عناوین آخرین مقالات