1,403 بازدید

مراکز درمانی طرف قرارداد درمانت سامان

مراکز درمانی طرف قرارداد درمانت سامان- بیمه خانه

مراکز درمانی طرف قرارداد سامان، شرکت خدماتی و کمک رسانی پیشگام الوند اتحاد یا همان درمانت  شرکتی است که درحوزه ارائه خدمات عالی و منحصر به فرد درزمینه خدمات پس از فروش بیمه نامه های اشخاص فعالیت می کند. به بیان ساده تر بعد از خرید بیمه درمان تکمیلی سامان بیمه گذاران می توانند با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت درمانت بدون نیاز به پرداخت وجه البته با به استثناء فرانشیز امور درمانی خود را انجام دهند. این شرکت در زمینه صدور معرفی نامه، دریافت مدارک خسارت و … نیز فعالیت میکند. در صورتی که به مراکز درمانی دلخواه خود مراجعه نمایید، مثلاً برای انجام آزمایش به آزمایشگاهی مراجعه کنید که طرف قرارداد درمانت نباشد ابتدا باید مبلغ آزمایش خود را پرداخت نمایید و سپس با ارائه مدارک نسبت به دریافت هزینه اقدام نمایید. اما در صورت مراجعه به مراکز طرف قرارداد تنها مبلغ فرانشیز را پرداخت می تمایید.

برای مشاهده آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، مراکز فیزیوتراپی، مراکز تصویربرداری و … در صورتی که بیمه درمان تکمیلی سامان دارید، به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

برای مشاهده بیمارستان های دولتی تهران وارد شوید.

بیمه خانه

برای خرید بیمه به صورت اینترنتی به سامانه معتبر بیمه خانه مراجعه نمایید و بیمه مورد نظر را خریداری نماییدو همچنین برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ موجود در سایت اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »