استعلام مالکیت سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل

استعلام مالکیت سیم کارت| بیمه خانه

همانطور که می دانید در صورتی که سیم کارتی بدون اطلاع شما به نامتان خورده باشد برای جلوگیری از مشکلات احتمالی باید نسبت به غیر فعال کردن آن اقدام نمایید تا مسئولیتی بر عهده شما نباشد. برای استعلام مالکیت سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل راه های مختلفی وجود دارد اعم از کد، اپلیکیشن، سامانه و … که در ادامه به آن ها می پردازیم. 

ایرانسل

کد استعلام مالکیت سیم کارت ایرانسل

مشترکین ایرانسل با وارد کردن کد دستوری #80* و سپس وارد کردن شماره ملی خود می توانند نسبت به استعلام مالکیت سیم کارت خود اقدام نمایند.

استعلام سیم کارت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

مشترکین ایرانسل علاوه بر استفاده از کد دستوری نیز می توانند از طریق برنامه ایرانسل من نام مالک سیم کارت را مشاهده نمایند.

ایرانسل من| بیمه خانه

رایتل

کد استعلام سیم کارت رایتل

مشترکین رایتل نیز می توانند با وارد کردن کد دستوری #211* برای استعلام سیم کارت خود اقدام نمایند.

سامانه استعلام وضعیت سیم کارت رایتل

همچنین با ورود سامانه استعلام وضعیت سیم کارت رایتل و وارد کردن کد ملی و شماره تماس خود می توانید برای این منظور اقدام نمایید.

استعلام سیم کارت رایتل از طریق اپلیکیشن رایتل من

مشترکین سیم کارت رایتل نیز علاوه بر استفاده از کد دستوری می توانند از طریق برنامه رایتل من برای مشاهده مالک سیم کارت اقدام نمایند.

هـمراه اول

استعلام مالکیت سیم کارت همراه اول با اپلیکیشن همراه من

مشترکین همراه اول برای مشاهده مالک سیم کارت می توانند به برنامه همراه من مراجعه نمایند.

استعلام تعداد سیم کارت تحت مالکیت

استعلام سیم کارت از طریق پیامک

با پیامک کردن کد ملی خود به شماره 3000150 یا 3000504901 از طریق خطی که تحت مالکیت شماست می توانید نسبت به استعلام تعداد سیم کارت های به نام خود اقدام نمایید.

استعلام سیم کارت از طریق سامانه استعلام خطوط

یکی دیگر از راه های استعلام تعداد سیم کارت هایی که تحت ماکیت شما است استفاده از سامانه استعلام خطوط  (برای ورود روی متن آبی رنگ کلیک نمایید) می باشد. بعد از وارد کردن اطلاعت خود نتیجه برای شما پیامک می گردد.

خرید آنلاین بیمه

بیمه خانه یک سامانه مشاوره فنی و خرید آنلاین بیمه است. انواع  بیمه از جمله بیمه عمر ، بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی، بیمه مسافرتی،بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه موبایل و.. را می توانید از سایت بیمه خانه تهیه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین