59,259 بازدید

استعلام یارانه با کد دستوری و کد ملی

استعلام یارانه با کد دستوری و کد ملی

استعلام یارانه با کد دستوری و کد ملی، جهت استعلام وضعیت یارانه خود به معنای آگاهی از دریافت یا عدم دریافت یارانه، می توانید با شماره گیری کُدِ دستوریِ #کد ملی*43857*4* در تلفن همراه، اقدام نمایید. توجه داشته باشید که با شماره گیری کد دستوری مذکور، تنها از وضعیتِ مشمولِ دریافتِ یارانه بودن، مطلع خواهید شد. 

نکته: دقت داشته باشید در قسمت کد ملی باید کد ملیِ سرپرست خانوار را وارد نمایید. همچنین در این روش نیازی به داشتن اینترنت یا تلفن همراهِ هوشمند ندارید.

جهتِ خرید و آگاهی از طرح هایِ بیمه تکمیلیِ انفرادی و گروهی سامان با فشردن دکمه ذیل اقدام نمایید.

همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می نمایید بعد از شماره گیریِ کد دستوریِ فوق، در صورتیکه مشمول دریافت یارانه باشید، پیغامِ ذیل برایتان نمایش داده می شود.

نمایش پیغام مشمول دریافت یارانه بودن

امیداوریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

مجله و سامانه بیمه خانه

مجله بیمه خانه بستری جهت اطلاع رسانی و انتشار مطالب پرمخاطب و کاربردی در موضوعات مختلف از جمله بیمه است. سامانه بیمه خانه اما بستری جهت ارائه خدمات آنلاین بیمه یعنی مشاوره و فروش انواع بیمه می باشد. لذا جهت دریافت مشاوره و خرید انواع بیمه مانند بیمه عمر، بیمه مسئولیت، بیمه شخص ثالث، بیمه موبایل و … از طریق دکمه ذیل اقدام نمایید. 

2 دیدگاه دربارهٔ «استعلام یارانه با کد دستوری و کد ملی»

 1. فریبا صحراگرد

  سلام.من یک زن تنها،هستم که سرپرستی پسر ده ساله ی تیزهوشان را دارم.
  اما از کوچکترین حمایت دولتی که یارانه است برخوردارنیستم،پسرم اگر من تمکن مالی داشتم،میتوانست از نخبگان باشد،اما هزینه خرید یک کیف وکفش مدرسه راندارم.استدعامیکنم،کمکم کنید،نه حقوقی نه خانه ای ونه نانی درسفره ام.

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما
   سامانه ما ارتباطی با یارانه ندارد و این مطلب صرفاً جهت اطلاع رسانی می باشد. لذا خواهشمندیم به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نموده و یا از طریق کافی نت یا دفتر پیشخوان و … نسبت به ثبت نام خود یا اعتراض بابت دریافت یارانه اقدام نمایید.
   سپاس از شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات