80 بازدید

کد دستوری انتقال مکالمه (دایورت) تلفن ثابت

کد دستوری انتقال مکالمه (دایورت) تلفن ثابت

کد دستوری انتقال مکالمه (دایرکت) تلفن ثابت #شماره مورد نظر*21* می باشد. در صورتیکه قصد دارید تماس های تلفن ثابت خود را به خط دیگری انتقال دهید، تنها کافی است کد دستوریِ  #0912030*21* را با تلفن ثابت خود شماره گیری نموده و در قسمت شماره موردِ نظر، شماره ای که قصد انتقال تماس ها به آن را دارید، وارد نمایید. در این صورت هر کسی با تلفن ثابتِ شما تماس بگیرد، این تماس به خطی که تماس ها را به آن انتقال داده اید، منتقل می شود.

نکته: جهت استفاده از کد دستوریِ دایورتِ تلفن ثابت ابتدا بایستی قابلیت دایورت تلفن ثابت شما فعال باشد. لذا جهت آگاهی از نحوه فعالسازی قابلیت دایورت تلفن ثابت مقاله مربوطه را مطالعه نمایید. 

نکته: در صورت دایورت تلفن ثابت، بابت انجام این کار، در هر تماس، هزینه ای مشمول خط اول یعنی خط ثابتی که تماس های آن را انتقال داده اید، می شود. به عبارت دیگر با وجود اینکه شخص دیگری با شما تماس برقرار می کند، اما باز هزینه ای شامل خط ثابت شما می شود.

جهت آگاهی و خرید طرح های بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی سامان از طریق دکمه ذیل اقدام نمایید.

کد دستوری لغو انتقال تماس (دایورت) تلفن ثابت

کد دستوری لغو انتقال مکالمه (دایورت)

همانطور که جهت دایورت تلفن ثابت کد دستوری وجود دارد، کد دستوری #21# عمل لغو انتقال مکالمه را انجام می دهد. لذا درصورتیکه قصد لغو دایورت تلفن ثابت را دارید تنها کافی است کد دستوری #21# را با خط ثابت خود شماره گیری نمایید.

مجله و سامانه بیمه خانه

مجله بیمه خانه بستری جهت اطلاع رسانی و انتشار مطالب آموزشی، پرمخاطب و کاربردی در موضوعات مختلف است. سامانه بیمه خانه اما بستری جهت ارائه خدمات آنلاین بیمه یعنی مشاوره و فروش انواع بیمه است. لذا جهت دریافت مشاوره و خرید انواع بیمه مانند بیمه مسئولیت،    بیمه عمر یونیت لینک،    بیمه موبایل،     بیمه شخص ثالث سامان و … از طریق دکمه ذیل وارد سامانه شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات