121 بازدید

بیمه (خرید انواع بیمه)

بیمه - بیمه خانه

بیمه (خرید انواع بیمه) insurance، قراردادی بین بیمه گذار یا همان پرداخت کننده حق بیمه و بیمه گر یا همان شرکت بیمه که ریسک های احتمالی در آن قرارداد در ازاء حق بیمه تحت پوشش قرار می گیرد. البته در بیمه هایی مانند بیمه عمر نه تنها خطرات و ریسک های احتمالی تحت پوشش است، بلکه سرمایه گذاری نیز در آن اتفاق می افتد. 

خرید انواع بیمه از سامانه بیمه خانه

بیمه خانه امکان خرید انواع بیمه از شرکت های مختلف را برای کاربران خود فراهم نموده است. همچنین از طریق واتساپ و یا شماره تماس موجود در سامانه می توانید در خصوص انواع رشته های بیمه و همچنین شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.

بیمه تکمیلی خانواده

شرکت بیمه سامان از شرکت های پیشرو و سرآمد در بیمه تکمیلی انفرادی به شمار می آید و لذا بیمه خانه بیمه تکیلی خانواده این شرکت را ارائه می دهد. برای ثبت سفارش وارد لینک ذیل شوید.

بیمه درمان تکمیلی خانواده سامان

بیمه مسئولیت مدنی

بیمه مسئولیت مدنی همانطور که از نامش پیداست مسئولیت بیمه گذار در قبال دیگران را تحت پوشش قرار می دهد. برای اطلاع بیشتر و خرید بیمه مسئولیت وارد لینک ذیل شوید.

بیمه مسئولیت مدنی

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است که مسئولیت راننده مقصر حادثه را تحت پوشش قرار می دهد. در بیمه ثالث تعهد جانی و مالی تحت پوشش است.

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

در بیمه بدنه خودروی شما تحت پوشش های سرقت، آتش سوزی و … قرار میگیرد. جهت اطلاع بیشتر از بیمه بدنه خودرو و خرید این بیمه نامه وارد لینک ذیل شوید.

بیمه بدنه

بیمه عمر

با خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه گذاران هم تحت پوشش فوت و سایر تعهدات این بیمه نامه قرار می گیرند و هم علاوه بر پوشش ها به اندخته آنان سود تعلق می گیرد. جهت کسب آگاهی بیشتر و خرید بیمه عمر وارد لینک ذیل شوید.

بیمه عمر سامان

بیمه موبایل

بیمه موبایل نیز خطرات احتمالی که گوشی همراه شما را تهدید می کند مانند شکستگی، نفوذ آب، سرقت همراه با شکست حرز و … را تحت پوشش قرار می دهد. برای خرید بیمه موبایل شرکت بیمه سامان وارد لینک ذیل شوید.

بیمه موبایل سامان

بیمه آتش سوزی

یکی از بیمه های حائز اهمیت بیمه آتش سوزی است که پوشش زلزله از پوشش های اضافی آن محسوب می گردد. برای آگاهی بیشتر و خرید آنلاین بیمه آتش سوزی و زلزله وارد لینک ذیل شوید.

بیمه آتش سوزی و زلزله سامان

بیمه مسافرتی

با خرید بیمه مسافرتی خسارات و خطرات احتمالی سفر را بیمه می کنید و با خیالی راحت به سفر خود می روید. برای دریافت ویزا نیز بیمه مسافرتی الزامی است. بیمه مسافرتی سامان از جمله رشته های بیمه ای مطرح شرکت سامان به شمار می آید. برای خرید بیمه مسافرتی سامان وارد لینک ذیل شوید.

بیمه مسافرتی سامان

چرا بیمه را از بیمه خانه خریداری کنیم؟

برای خرید اینترنتی بیمه باید به سامانه های معتبر فروش آنلاین بیمه مراجعه نمود. بیمه خانه یکی از سایت های معتبر فروش اینترنتی بیمه است که دارای مجوز اینماد نیز می باشد. همچنین در بیمه خانه امکان مشاوره آنلاین از طرق برنامه واتساپ موجود در سامانه فراهم است. بیمه خانه تنها ارائه دهنده بیمه یک شرکت نیست و در رشته های مختلف با شرکت های بیمه ای مختلفی کار می کند. یکی دیگر از مزیت های این سامانه پشتیبانی بعد از خرید بیمه است. علاوه بر همه موارد ارسال بیمه به اقصی نقاط کشور به صورت رایگان صورت می پذیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »