بیمه تکمیلی سامان - خرید بیمه تکمیلی سامان

بیمه تکمیلی سامان - خرید بیمه تکمیلی سامان| بیمه خانه

بیمه تکمیلی سامان – طرح های بیمه تکمیلی سامان، بیمه های درمان تکمیلی سامان هم به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی عرضه می گردد. به این صورت که هم برای کارکنان شرکت ها و ارگان ها که 50 نفر به بالا باشند و هم برای افراد به صورت انفرادی و خانوادگی، ارائه می گردد. بهتر است قبل از پرداختن به طرح ها و شرایط بیمه مذکور توضیحی مختصر در مورد آن ارائه دهیم.

بیمه تکمیلی چیست؟

بیمه های تکمیلی برای هزینه های درمان و به عنوان تکمیل کننده بیمه های درمانی پایه مانند بیمه تأمین اجتماعی طراحی شده اند. در صورتی که شما در بیمارستان بستری شوید، نیاز به عمل جراحی داشته باشید، لازم باشد آزمایش بدهید، نسخه تهیه نمایید و … مشمول هزینه های زیادی خواهید شد. به این ترتیب شما نیاز به یک بیمه با پوشش ها و سقف تعهدات مناسب دارید که با مراکز درمانی خوب طرف قرارداد باشد و هزینه های شما را پرداخت نماید. این بیمه مانند سایر بیمه ها خسارات احتمالی و در مجموع ریسک مالی ما را در زندگی کاهش می دهد. لازم به ذکر است همانطور که پیشتر گفته شد بیمه مذکور، تکمیل کننده بیمه های درمانی پایه می باشد و لذا برای خرید این بیمه نامه نیاز به بیمه گر پایه مانند تأمین اجتماعی است. البته در صورت نداشتن بیمه گر پایه با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید این بیمه را خریداری نمایید.

بیمه تکمیلی خانواده سامان چیست؟

بیمه تکمیلی خانواده سامان شامل طرح هایی می باشد که برای افراد به صورت تکی یا خانوادگی ارائه می گردد. همانطور که پیشتر ذکر شد بیمه مذکور به دو صورت گروهی و انفرادی عرضه می گردد که نوع انفرادی آن در شرکت سامان با نام بیمه درمان تکمیلی خانواده ارائه می شود.

شرایط طرح های بیمه تکمیلی خانواده سامان چیست؟

فرانشیز همه طرح ها 10% است. فرانشیز درصد یا مبلغی است که شرکت بیمه متعهد به پرداخت آن نمی شود. لذا در صورت استفاده از هریک از پوشش های بیمه خریداری شده، پرداخت 10% هزینه بر عهده خود بیمه گذار است. همچنین خرید همه طرح ها هم به صورت نقدی و هم قسطی امکان پذیر است. در صورتی که خرید نقدی صورت پذیرد 10% تخفیف مشمول آن می شود. خرید طرح ها برای خانواده های 3 نفر به بالا همراه با 15% تخفیف است. لازم به ذکر است، بیمه گذارانی که دارای بیمه نامه عمر شرکت سامان باشند، در خرید قسطی هم 10% تخفیف شامل وی می شود. در ضمن پوشش زایمان و بیماری های مزمن به ترتیب 9 ماه و 3 ماه است. شاید برایتان سوأل ایجاد شود که در صورت نداشتن بیمه گر پایه مانند تامین اجتماعی  یا دفترچه سلامت آیا امکان خرید بیمه مذکور وجود دارد؟ پاسخ مثبت است. اما در این صورت بیمه گذار باید 18% هزینه بیشتری پرداخت نماید.

چرا بیمه تکمیلی بخریم؟

با توجه به هزینه های بالای درمانی و تحت پوشش قرار نگرفتن همه این هزینه ها توسط بیمه های درمان پایه و از طرفی پوشش های متنوع و زیاد طرح های بیمه درمان تکمیلی، خرید این بیمه نامه را امری بسیار منطقی می کند. همچنین این بیمه ها با مراکز درمانی زیادی طرف قرارداد هستند که این امر نیز نکته مثبت این بیمه به شمار می رود. 

چرا بیمه تکمیلی سامان بخریم؟

شرکت های مختلفی هستند که این بیمه را ارائه می دهند و در کل خرید آن از هر شرکتی که باشد در نهایت منفعت است. اما شرکت بیمه سامان در این رشته بیمه ای از شرکت های پیشرو و سرآمد است. بیمه درمان تکمیلی را همه شرکت ها به صورت انفرادی ارائه نمی دهند و تنها چند شرکت از جمله شرکت بیمه سامان ارائه دهنده آن می باشند. بیمه سامان این بیمه را در 15 طرح با پوشش ها و سقف تعهدات متنوع به فروش می رساند.

برای خرید بیمه و دریافت مشاوره به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید انواع بیمه و دریافت مشاوره هم می توانید به نمایندگی های مجاز شرکت بیمه سامان مراجعه نمایید و هم امکان خرید این بیمه به صورت اینترنتی امکان پذیر است. همچنین برای خرید آنلاین بیمه و دریافت مشاوره می توانید از طریق سامانه بیمه خانه اقدام نمایید.  این سامانه امکان خرید آنلاین انواع بیمه  از جمله بیمه تکمیلی سامان را فراهم کرده است. لازم به ذکر است، دریافت مشاوره رایگان برای انواع بیمه از طریق وتساپ یا تماس تلفنی در بیمه خانه امکان پذیر است. علاوه بر همه این موارد ارسال بیمه به سراسر نقاط کشور در بیمه خانه نیز رایگان صورت می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین