1,214 بازدید

ثبت نام بیمه تکمیلی

ثبت نام بیمه تکمیلی سامان

جهت ثبت نام بیمه تکمیلی، چه بیمه درمان انفرادی و چه بیمه درمان گروهی می توانید از طریق سایت بیمه خانه اقدام نمایید. البته منظور از ثبت نام همان ثبت درخواست شما در سامانه می باشد. 

لازم به ذکر است برای ثبت نام این بیمه نامه در صندوق بازنشستگی کشوری باید به آدرس بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نمایید. در این سامانه بیمه تکمیلی شرکت بیمه سامان ارائه می گردد.

نحوه ثبت نام بیمه تکمیلی

قبل از ثبت نام بیمه درمان تکمیلی همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می نمایید، ابتدا جهت مشاهده جداول طرح های درمانی، سبب آگاهی از میزان تعهدات در پوشش ها، وارد لینک بیمه تکمیلی سامان شوید.

همچنین برای مشاهده طرح های درمان گروهی وارد آدرس اینترنتی طرح sme سامان شوید و بعد از مشاهده جداول قرار داده شده، طرح متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید. 

سپس در این مرحله با لمس دکمه ثبت نام بیمه تکمیلی از طریق همین صفحه همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می نمایید فرمی برایتان ظاهر می گردد که می بایست اطلاعات لازم را پر نمایید. سپس جهت ثبت درخواست، دکمه ثبت سفارش را انتخاب نمایید. در کمتر از 12 ساعت از طرف سامانه خرید اینترنتی بیمه خانه با شما تماس گرفته می شود و مراحل لازم جهت خرید این بیمه نامه طی می شود.

چه افرادی می توانند برای بیمه تکمیلی انفرادی ثبت نام نمایند

همه افراد سالم می توانند برای بیمه تکمیلی انفرادی ثبت نام نمایند. همینطور در صورت داشتن بیماری یا انجام عمل جراحی در گذشته می بایست در فرم پرسشنامه گواهی سلامت مورد مذکور را مرقوم نمایید تا توسط پزشک شرکت بیمه سامان مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین در این خصوص هر سوالی داشته باشید می توانید از طریق واتساپ سایت بیمه خانه از کارشناسان ما کسبِ اطلاع نمایید.

همچنین برای پر کردن پرسشنامه  و برگه پیشنهاد بیمه درمانی خانواده سامان می توانید فرم مربوطه را از لینک ذیل دانلود نمایید.

شرایط بیمه تکمیلی گروهی چیست؟

بیمه درمان سامان برای شرکت ها و سازمان هایی که قصد بیمه کردن کارمندانشان را به صورت گروهی  دارند 5 طرح با عنوان بیمه تکمیلی SME عرضه نموده است. برای مطلع شدن از قیمت و شرایط وارد لینکی که پیشتر قرار داده شده است شوید. همچنین در صورت خرید بیمه درمان گروهی از سامانه بیمه خانه از تخفیف ویژه برخوردار خواهید بود.

بهترین طرح بیمه تکمیلی گروهی سامان چیست؟

در بین طرح های درمان گروهی سامان طرح SME 5 این شرکت دارای بیشترین تعهدات است. به عنوان مثال تعهد این شرکت در پوشش جراحی تخصصی 200,000,000 تومان و برای عمل جراحی عمومی 100,000,000 تومان یعنی تقریباً دو برابر سقف تعهد در طرح SME 4 و پنج برابر تعهد در طرح SME 1 می باشد.

مدت اعتبار بیمه تکمیلی چه مدت است؟

بیمه های درمان تکمیلی برای مدت زمان یکسال بیمه شده را تحت پوشش قرار می دهند. همینطور حق بیمه ای که پرداخت می نمایید برای همین مدت زمان است. لذا بعد از این مدت میباست بیمه نامه را با پرداخت حق بیمه تمدید نمایید.

بهترین بیمه را از سامانه خدمات آنلاین بیمه خانه تهیه نمایید

برای خرید آنلاین بهترین بیمه ها از شرکت های مختلف بیمه ای از طریق سامانه بیمه خانه اقدام نمایید. بیمه خانه انواع رشته های بیمه ای مانند بیمه موبایل، بیمه مسئولیت، بیمه آسانسور و … را به طور آنلاین عرضه می نماید.

سامانه بیمه خانه یک شرکت بیمه نیست بلکه سامانه عرضه کننده انواع رشته های بیمه ای بیمه گر های مختلف کشور است. در این سامانه مشاوره دریافت نمایید، قیمت ها و شرایط بیمه نامه های شرکت های مختلف را مقایسه نمایید و در نهایت با آگاهی بیشتر اقدام به خرید نمایید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »