93 بازدید

بهترین سایت خرید آنلاین بیمه

بهترین سایت خرید آنلاین بیمه را باید از خدمات ارائه شده توسط سایت مذکور، طراحی سایت با تجربه کاربری یا همان User Experience) UX) ، و رابط کاربری User Interface) UI) بسیار خوب، پاسخگویی سریع، صدور فوری و … برگزید. همچنین قبل از تمام موارد فوق ابتدایی ترین و مهمترین مسأله، اعتبار یک سایت فروش اینترنتی بیمه است.  به این ترتیب برای بررسی موارد فوق، نکات و اصولی وجود دارد که در ادامه آن ها با ذکر چند سایت معتبر در این زمینه بررسی می کنیم.

اعتبار سنجی فروشگاه های اینترنتی بیمه

برای این منظور یکی از راهکارهای موجود که در خصوص سایر سایت های فروش اینترنتی کالا و خدمات وجود دارد، ثبت سایت در سامانه اینماد است. اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی، یک سامانه جهت ثبت سایت های فروشگاه است. در این سامانه اطلاعات کسب و کار فروشگاه اینترنتی وارد و توسط سامانه مذکور بررسی می گردد. لذا در صورت تأیید نماد اعتماد الکترونکی یا به اختصار اینماد برای سایت فروشگاهی صادر میگردد. 

لوگوی فوق مربوط به سامانه اینماد است. سایت های دارنده اینماد، این لوگو را در سایت خود و معمولاً در انتهای سایت، به اصطلاح طراحان سایت در فوتر سایت قرار می دهند و به صفحه مربوط به کسب و کار خود در سامانه اعتماد الکترونیک لینک می دهند. بنابراین شما با کلیک بر روی این لوگو می توانید وارد صفحه مربوط به این کسب و کار در سامانه اعتماد اکترونیک شوید و اطلاعات مندرج در آن و سابقه ثبت کسب و کار در این سامانه را مشاهده نمایید. 

با وجود همه توضیحات فوق، داشتن نماد اعتماد به تنهایی برای اعتبار سنجی یک فروشگاه آنلاین کافی نیست. لذا باید از سایت هایی که در نتایج جستجو در رتبه های نخست گوگل ظاهر می شوند و دارای کاربران زیادی هستند استفاده نمود. یک مورد دیگر می تواند تماس با شماره های مندرج در سایت و دریافت اطلاعات از اپراتورهای مربوطه است.

صدور فوری و پاسخگویی سریع

صدور فوری و پاسخگویی سریع در بیمه خانه

یکی از موارد تعیین کننده برای انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی بیمه، صدور فوری و پاسخگویی سریع است. یک علت مهم خرید اینترنتی بیمه، صرفه جویی در زمان است. لذا صدور بیمه نامه سفارش داده شده، از موارد مهم در پیدا کردن بهترین سایت خرید آنلاین بیمه است. پاسخگویی در زمان کم موجب تجربه خوب مشتری در خرید از یک سایت و همچنین حل شدن مشکل وی یا رسیدن به پاسخ مناسب و … در مدت زمان کم است. 

خرید آسان از فروشگاه خرید آنلاین بیمه

خرید آسان از یک فروشگاه اینترنتی بیمه یکی از موارد بسیار مهم در تجربه خوب یک کاربر در خرید وی می باشد. لذا طراحی سایت یا اپلیکشن فروشگاه بیمه باید به شکلی باشد که کاربران تازه کار هم نسبتاً راحت بتوانند خرید خود را انجام دهند و در استفاده از قسمت های مختلف سایت احساس خوبی داشته باشند. اصولی با عنوان رابط کاربری یا UI و تجربه کاربری یا UX در طراحی سایت وجود دارد که این امر را محقق می کند.

راهنمایی و کمک هنگام دریافت خسارت از شرکت بیمه

دریافت خسارت یکی از موارد مهم برای خرید بیمه است. لذا باید بیمه مورد نظر را از شرکت بیمه ای که در دریافت خسارت در خصوص بیمه مورد نظر خوب عمل می کند و از فروشگاه اینترنتی بیمه ای، که در زمان خسارت ما را تنها نمی گذارد تهیه نمود.

ارائه انواع بیمه از شرکت های مختلف بیمه ای

نمی توان یک فروشگاه آنلاین بیمه را بدون ارائه انواع رشته های بیمه ای مانند مسئولیت، بیمه عمر، بیمه بدنه، بیمه ثالث، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی و… یک فروشگاه سطح اول دانست. 

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

حداقل امکانات یک سایت خرید آنلاین بیمه، ارسال رایگان بیمه نامه به اقصی نقاط کشور به صورت رایگان است. 

فروشگاه اینترنتی بیمه خانه

فروشگاه اینترنتی بیمه خانه

فروشگاه اینترنتی بیمه خانه در سال 1399 به قصد فروش آنلاین انواع بیمه راه اندازی شد. لذا در بیمه خانه انواع بیمه مانند بیمه تکمیلی درمان، بیمه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت، بیمه موبایل و … ارائه می گردد. همچنین در سامانه فروش آنلاین بیمه خانه، کاربران می توانند از طریق برنامه واتساپ موجود در سایت و یا تماس با شماره های موجود، مشاوره قبل از خرید دریافت نمایند. ارسال بیمه نامه به سراسر کشور در بیمه خانه رایگان صورت می پذیرد. لازم به ذکر است بیمه خانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی است و در خیلی از موارد در نتایج جستجو در صفحه اول نتایج ظاهر می گردد . علاوه بر موارد مذکور بیمه خانه بر تولید محتوای مفید در خصوص بیمه توجه ویژه دارد. لذا این مقالات در سایت وبلاگ این سامانه که در حال حاضر این مقاله را در آن مطالعه می نمایید انتشار می دهد.

فروشگاه اینترنتی بیمیتو و ازکی

بیمیتو- bimekhaneh

بیمیتو نیز یک فروشگاه آنلاین بیمه قدیمی محسوب می شود. در صفحه اینماد بیمیتو سابقه فعالیت این سایت 4 سال و 11 ما ذکر است. البته سابقه فعالیت در سامانه اینماد مربوط به زمان ثبت سایت و دریافت اینماد از این سامانه است. لذا ممکن است سایتی بیش از یکسال باشد که راه اندازی شده اما بعد از این مدت اقدام به دریافت اینماد کند. در فروشگاه بیمه بیمیتو انواع بیمه با امکان مقایسه شرکت های مختلف فراهم است. ارسال بیمه نامه در این سامانه نیز رایگان است. می توان گفت بیمیتو تمام ویژگی های یک فروشگاه آنلاین بیمه سطح اول را دارا می باشد.

ازکی - bimekhaneh

اما برسیم به سایت معروف ازکی که در تبلیغات تلویزیونی با جمله معروف ازکی خریدی؟ ازکی، برای خیلی از شما کاربران گرامی شناخته شده است. جالب است بدانید به تازگی متوجه شدیم سامانه بیمیتو و ازکی اقدام شده اند. لذا در صورت ورود به این دوسایت با ظاهری تقریباً مشابه رو به رو می شوید. بنابراین می توان گفت تمامی ویژگی های بیمیتو را ازکی هم داراست و یا حداقل  در ارائه خدمات بیمه ای و امکانات خیلی نزدیک به هم می باشند.

در دنیا نیز فروشگاه آنلاین بیمه امری مرسوم و قطعاً با سابقه خیلی بیشتر از کشور ما می باشد. یکی از فروشگاه های آنلاین بیمه معروف که متعلق به کشور هند می باشد، سایت پلیسی بازار policy bazaar است. 

فروشگاه آنلاین بیمه policy bazaar- بیمه خانه

با وجوده فراهم شدن زیر ساخت های لازم مانند اینترنت و موبایل های هوشمند روز به روز به تعداد فروشگاه های آنلاین کالا و خدما در دنیا افزوده می شود. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و طی سال های اخیر سایت های فروشگاهی پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده اند. در ایران بزرگترین فروشگاه آنلاین کالا متعلق به سایت دیجی کالا با رتبه الکسا 3 در ایران و زیر 150 در دنیا، البته در زمان نگارش این مقاله می باشد.

امیدواریم مقاله بهترین سایت خرید آنلاین بیمه برایتان مفید بوده باشد. بیمه خانه سعی در ارائه بهترین خدمات به کاربران خود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
سایت بیمه
سایت بیمه

سایتِ بیمه سایتِ بیمه یا همان سایت های خرید آنلاین بیمه با ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین، آگاهی از انواع بیمه، قیمت ها،

بیشتر بخوانید »