از کجا بیمه بخریم؟ خرید آنلاین بیمه از بیمه خانه

از کجا بیمه بخریم؟- خرید آنلاین بیمه با بیمه خانه

از کجا بیمه بخریم؟ خرید آنلاین بیمه از بیمه خانه، شاید برایتان سوأل باشد که بهتر است از کدام شرکت بیمه، بیمه نامه تهییه نمایید. همچنین برای خرید بیمه بهتر است به صورت حضوری اقدام نماییم؟ یا به به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید؟ برای خرید اینترنتی به کدام سایت مراجعه کنیم؟. جواب همه این سوالات در این مقاله پاسخ داده خواهد شد. با ما هماره باشید.

خرید حضوری یا خرید اینترنتی بیمه

خرید حضوری یا خرید اینترنتی بیمه؟ در خرید حضوری شما باید به مراکز مجاز یعنی نمایندگی های شرکت های بیمه مراجعه نمایید. در مراجعه حضوری شما از کارمندان نمایندگی یا خود نماینده مشاوره دریافت می نمایید و نیز با حضور خود هم با آشنایی با یک فرد متخصص بیمه فراهم می کنید و هم اطمینان خوبی حاصل می نمایید. اما برسیم به خرید اینترنتی و مزایای خرید اینترنتی محصولات بیمه ای که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در خرید اینترنتی محصولات بیمه ای مراجعه حضوری حذف و در نتیجه در وقت صرفه جویی می شود. همچنین با خرید اینترنتی بیمه (Buy insurance online)، زحمت مراجعه کردن حضوری هم از بین می رود و یک خرید آسان را تجربه می کنید. اما موضوع مهم همان مشاوره و راهنمایی است که شما با مراجعه حضوری کسب می کنید. آیا در خرید اینترنتی هم این مزیت وجود دارد؟ پاسخ نه تنها مثبت است بلکه در خرید اینترنتی از سایت های معتبر شما امکان مقایسه شرکت های مختلف را هم دارید. به این دلیل که سایت هایی مانند بیمه خانه وجود دارند که تنها فروشنده محصولات بیمه ای یک شرکت نیستند و بیمه های برخی از شرکت های دیگر را هم ارائه می دهند. لذا شما در خرید آنلاین امکان مقایسه شرکت های مختلف و همچنین خرید از شرکت مورد نظر خود را دارید. 

از کدام شرکت بیمه بخریم؟

برای جواب این سوأل که، از کدام شرکت بیمه بخریم؟ باید گفت یک شرکت بیمه ای که آنچنان هم مطرح نیست ممکن است در یک رشته بیمه ای به جهت حق بیمه، خدمات، خسارت، تعهدات و .. از یک شرکت بسیار مطرح هم پیشی گرفته باشد. به عبارتی دیگر یک شرکت بیمه ای خوب قرار نیست در تمامی رشته های بیمه ای بهترین بیمه را ارئه دهد. ممکن است شرکتی در بیمه مسافرتی قوی عمل کند، شرکتی در بیمه عمر بیمه ای بسیار مناسب ارائه دهد و شرکتی در رشته مسئولیت سرآمد شرکت ها باشد. لذا قرار نیست تمامی بیمه های خود را حتماً از یک شرکت تهیه نمایید. در نتیجه باید برای خرید هر بیمه ای شرکت های مختلف را بررسی کنیم و سپس اقدام به خرید نماییم. اما آیا این کار به راحتی برای یک فرد نا آگاه از مسائل بیمه ای ممکن است. 

بله خوشبختانه مدتی است سایت های خرید آنلاین بیمه امکان مقایسه شرکت های مختلف را در رشته های مختلف بیمه ای امکان پذیر کرده اند. اما آیا با وجود مقایسه شرکت ها در حق بیمه، پوشش ها و .. و بدون مشاوره از یک فرد متخصص می توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید؟. در جواب به این سوأل باید گفت ممکن است در خرید خیلی بیمه ها مانن د شخص ثالث خودتان با اطلاعات موجود از بیمه ها و شرکت های مختلف بدون مشاوره بتوانید بیمه ای مناسب را خریداری نمایید. اما در برخی بیمه ها مانند بیمه عمر، بیمه مسئولیت و … نیازمند استفاده از مشاوره از یک فرد خبره و استفاده از راهنمایی های وی می باشد.

از کدام سایت بیمه ای خرید کنیم؟

در پاسخ به این سوأل باید گفت در خرید آنلاین برای آنکه یک خرید مطمئن و خوب را تجربه کنید باید به سامانه های خرید آنلاین بیمه معتبر مانند ازکی، بیمیتو، بیمه خانه و .. مراجعه نمایید.

بیمه خانه یک سایت خرید اینترنتی بیمه است که انواع رشته های بیمه ای از جمله بیمه تکمیلی، بیمه عمر و زندگی، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت و … را همراه با مشاوره و ارسال رایگان به سراسر کشور ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین